Konkurs piosenki polskiej zdjęcia uczestników z naszej szkoły i wyniki

Komentarze

 
18 listopada w teatrze „Beaujon” w Paryżu 8 odbyła się 7-ma edycja Festiwalu Piosenki Polonijnej „CosmoFest”, organizowanego przez stowarzyszenie Cosmopolite Village.Nasza szkole reprezentowalo 4 uczestnikow:2 czynnych uczniow:Inès Szatan i Kacper Ruszala oraz 2 absolewntow nasze szkoly Valentine Elbaz i Kinga Ruszala.Milo nam poinformowac ze nagrode publicznosci oraz pierwsze miejsce w glosowaniu Jury zajela bezapelacyjnie Inès Szatan  za piosenke "Alleluja" w polskiej wersji jezykowej Macieja Zebatego ,a drugie miejsce nasza Absolwenta Valentine Elbaz za piosenke "O mnie sie nie martw"w coverze Margaret  .Nasza pozostala dwojka otrzymala pamiatkowe dyplomy oraz upominki rzeczowe .Serdecznie gratulujemy naszym uczniom!!!!Zarzad SZkoly Polskiej 
 
 
 
  •  

 

Projekt jest współfinansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej

 

 

Fundacja Edukacja dla Demokracji

„Działalność szkoły jest wspierana przez Fundację Edukacja dla Demokracji w ramach projektu Szkoła.PL współfinansowanego w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą”. 

Znalezione obrazy dla zapytania LOGO SENATUPrzedsięwzięcie jest współfinansowane przez SWP ze środków otrzymanych od Kancelarii Senatu w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą

PS

Projekt jest współfinansowany
ze środków otrzymanych
od Ministerstwa Spraw
Zagranicznych w ramach
konkursu „Współpraca z Polonią
i Polakami za granicą w 2015 r.”