Spelnienie marzenia

Edyta (5 lat)
Moje Marzenie
Domek dla dużych lalek z kuchnią
Stan marzenia
spełnione
zobacz inne marzenia spełnione
Pr
 
Next
 

Nasza marzycielka Edytka czekała na spełnienie marzenia o dużym domku dla latek z wyposażeniem. Jest to prześliczna i przesympatyczna, mądra dziewczynka, więc wiedziałyśmy, że jest to jedynie „chwilka”, jak znajdzie się sponsor. Zgodnie z naszym oczekiwaniem, poszukiwania na dobre się jeszcze nie rozpoczęły, jak zadzwoniła nasz Sponsor – nasz Przyjaciel, który spełnił już niejedno marzenie naszych świętokrzyskich marzycieli.

Ponieważ byliśmy w trakcie przygotowań do dużej imprezy, która miała się odbyć w sobotę 23 maja 2015 roku, połączonej z kwestą na rzecz świętokrzyskich marzycieli, postanowiliśmy spełnić marzenie Edytki na forum, aby wszyscy obecni mogli doświadczyć ogromu niesamowitych emocji jakich przysparza takie spełnienie. Edytka podekscytowana przyjechała do Galerii ECHO, ale nie wiedziała, co tak naprawdę ją czeka! Samo spełnienie marzenia Edytki miało miejsce na scenie, naszej Akcji pod nazwą „NIE PĘKAMY, MARZENIA SPEŁNIAMY”… gdy marzenia się spełniają, to choroby gdzieś znikają … choć na chwilę … w świetle reflektorów – Edytka bowiem była gwiazdą tego dnia! Były łzy wzruszenia zarówno samej Edytki, wolontariuszy i uczestników obecnych na kweście. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się spełnić Jej marzenie. Był też wywiad jakiego Edytka udzieliła redaktor Radia Kielce, a później … później była świetna zabawa wraz z innymi dziećmi podczas akcji.

Wrażeń było tyle, że Edytka zasnęła w drodze powrotnej do domu. Domkiem bawiła się dopiero następnego dnia – ale chyba nie ma wątpliwości, że spełnienie tego marzenia przysporzyło wiele radości tej małej osóbce, patrząc na uśmiechniętą buzię Edytki na zdjęciach.

Dziękujemy za pomoc APE ARGENTEUIL SZKOŁA POLSKA we FRANCJI za przepiękny domek oraz Galerii Zabawek i pracownikom Salonu SMYK za dodatki.

Szersza relacja z Akcji w Galerii ECHO pod linkiem:

http://www.mammarzenie.org/kielce/relacja-z-akcji-nie-pekamy-marzenia-spelniamy-23-maja-2015-r-w-galerii-echo/

Przyłącz się do nas!

Ruch spełniania marzeń powstał dzięki ludziom z całej Polski, których połączyła idea bezinteresownej pomocy choremu dziecku i jego rodzinie. To na wolontariuszach opiera się cała struktura naszego ruchu i to oni są jego ambasadorami w swoim środowisku.

Dziękujemy!

Numérisation_20150528